Vizualizácia Nemocnice Bory v noci

Aktuality zo sveta
novej generácie

Nové online workshopy

Budujeme prestížnu nemocnicu založenú na modernej medicínskej technike a inovatívnych medicínskych procesoch, avšak základ všetkého stále tvoria spokojní ľudia a kvalitný manažment.

Je prvá na Slovensku! Šéfka sestier Nemocnice Bory môže byť inštruktor ALS

Alena Kendrick, riaditeľka pre ošetrovateľstvo novovznikajúcej Nemocnice Bory, sa stala druhou sestrou, ktorá získala certifikát ALS (Advanced Life Support - Rozšírená prvá pomoc) na Slovensku. Zároveň je vôbec prvou sestrou u nás, ktorá bola označená ako potenciálny inštruktor tohto kurzu.

Digitálne workshopy – Spoznajte novinky, ktoré prináša Nemocnica Bory túto jeseň cez online workshopy

Aj keď sa Nemocnica novej generácie Bratislava Bory bude otvárať v roku 2023, radi by sme už teraz priblížili našim budúcim sestrám, lekárom a ostatným kolegom, aké to bude pracovať v novej nemocnici.

Ako je Nemocnica Bory pripravená na koronavírus? Budovu otestovali, ako by zvládla epidémiu

Novú nemocnicu siete Svet zdravia, ktorá vyrastá na bratislavských Boroch, testovali, ako by zvládla epidémiu koronavírusu. Špeciálne izby s podtlakom zaručia, že vzduch sa nedostane od infekčného pacienta na chodbu nemocnice a izolovaná vzduchotechnika zase umožní uzavretie jednotlivých častí budovy. Každý pacient je v rámci jednolôžkového štandardu hospitalizovaný v samostatnej izbe a výťah v nemocnici možno naprogramovať podľa potreby. Medicínsky tím má zároveň už dva roky pred otvorením vytvorené trasy, po ktorých bude suspektného pacienta v nemocnici izolovane viesť a ošetrovať.

nemocnica bory moznosti karierneho rastu miroslav halecky helga kajanova konzultacia edukacia 2

Spoznajte s nami princípy a procesy zdravotníctva novej generácie

Aj keď sa Nemocnica novej generácie Bratislava Bory bude otvárať v roku 2023, radi by sme už teraz priblížili našim budúcim sestrám, lekárom a ostatným kolegom aké to bude pracovať v novej nemocnici.

Zdravý podcast #4

Ako zvládnuť stres z epidémie (Nielen pre zdravotníkov)

Slovensko dnes zažíva obdobie, s ktorým takmer nikto nemá skúsenosť. Koronavírus zasiahol do našich životov, obmedzil naše fungovanie a priniesol často najmä strach či obavy. A zdravotníctvo epidémia vedie do takzvaného vojnového stavu.

Zdravotná sestra

Výberové konania na pozície Manažér ošetrovateľstva

Otvárame výberové konania na niektoré z vedúcich pozícií v ošetrovateľstve. Pozície patria priamo pod vedenie riaditeľky pre ošetrovateľstvo, Aleny Kendrick, RN, BScN, MSc Clin Edu.

Zdravý podcast #1

Spustili sme Zdravý podcast

Aj vy sa radi počas chvíľ oddychu, jazdy autom či pri varení radi započúvate do zaujímavého podcastu?

Študenti v učebni Nemocnica Bory

Žiaci na SZŠ Strečnianska majú učebňu podobnú izbe

Študenti Strednej zdravotníckej školy (SZŠ) na Strečnianskej ulici v Bratislave sa učia starať o pacienta v podobnej pacientskej izbe, akú v roku 2022 nájdu v novej nemocnici siete Svet zdravia na Boroch.

Nemocnica Bory má 1200 uchádzačov

Nemocnica novej generácie Svet zdravia Bory postupne rastie do výšky a v nadchádzajúcich týždňoch by už mala byť ukončená hrubá stavba celkovo päťpodlažnej budovy. O prácu v novej nemocnici už zároveň prejavilo záujem 1200 uchádzačov, pričom nemocnica celkovo ponúka 1200 pracovných pozícií. Prvé oficiálne výberové konania, ktoré sa budú týkať ošetrovateľských manažérskych pozícií, odštartujú v marci. Nemocnica by mala byť spustená do prevádzky začiatkom roka 2022.

Dajte nám
o sebe vedieť